Dolaplar

Dosya ve Soyunma Dolapları

Özellikle üretim ve hizmet alanlarında, ekip ve fazlaca eleman çalıştırma kapasitesine sahip işletmelerde soyunma odaları içerisinde ihtiyaç duyulan soyunma dolaplarıcelikrafci.com sitesi üzerinden sizlerle buluşturduğumuz diğer ürün alternatiflerimiz arasında.

Ayrıca, işletmelerinizde özellikle belge arşivleriniz için kullandığınız saç dolaplarda, celikrafci.com sitesi içerisinde sizlere sunduğumuz diğer tür ürünlerimizdendir.

Dosya ve Soyunma Dolapları, işletmelerin personel alanlarında kullanılabileceği gibi saha çalışmaları alanlarında,  personel lojmanlarında da tercih edilebilir. İç kısımları, bireysel eşyaların saklanması ve muhafazasında son derece kullanışlıdır. Kapak ve kapak kilitleri de, kişisel güvenlik tedbirleri açısından avantaj sağlar.

Dosya ve Soyunma Dolapları Avantajları

* Sıralı yan yana ve üst üste dizayn edilebilmeleri sayesinde, alanların tamamında ihtiyaçların giderilmesi amacıyla kullanılabilir.
* Genelde 2-3 kat olarak tercih edilir. Bu da, alan tasarrufu sağlar.
* Dış kaplamaları saç, kapak alanları kilitlenebilir şekildedir. Bu da, hem eşya güvenliği hem de istenmeyen hırsızlık vs.. gibi durumlardan koruma sağlar.
* İç hacimleri oldukça geniştir. Eşyaların, askılı halde asılabilmeleri için ufak silindir demirler kullanılabilir.
* Lojmanlarda, işletmelerin depo ve personel dinlenme alanlarında, dış saha çalışmalarında rahatlıkla kullanılabilir.
* Ofis içi dosya ve klasör saklanması içinde son derece kullanışlıdır. Bölmeleri sayesinde, istifleme istenilen düzende yapılabilir.

Benzer birçok avantajı sayesinde, dosya ve soyunma dolapları işletmelerin ciddi anlamda ihtiyaçlarını giderebilir yapıdadır. Firmamızın bu konuda elde ettiği tecrübeler neticesinde, planlama aşamasında işletmenize en uygun yapıda proje oluşturabilir ve kısa sürede imalat ve montaj ile sorunlarınıza çözüm bulabiliriz. celikrafci.com, ürün ve hizmet alternatifleri ile artık bir tık kadar uzağınızda. İletişime geçin, en uygun çözümler için beraber hareket edelim.

Kompakt Raf Sistemleri

Diğer raf sistemleri arasında, en ayırt edici özelliklerinden birisi de kompakt raf sistemlerinin tekerlekli ve birbirinden ayrılan ya da birbiri ile uyumlu biçimde depo içerisinde yer edinebilmesidir.
Kapalı bir şekilde özel dizayn havası veren raf sistemi, ayrıca lama ray üzerinde birbiri arası açılabilir biçimdedir. Bu şekilde, özellikle arşivleme konusunda işletmelerin tüm ihtiyaçlarına yanıt verebilecek şekildedir.

Birbirine bağlı olan kısımlarında kapak olmaması nedeniyle, rayların açılması ile içinin daha yüksek hacimli olduğu kolaylıkla görülebilir. Emniyetli ve gerçek anlamda estetik görüntüsü sayesinde de, depolama alanlarınızda veya arşiv bölümlerinizde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Bir diğer özelliği ise, raf etrafını saran saç raf çevresi yapının renkleri de tamamen size özel ayarlanabilir. Bu sayede, kategorilendirilmiş ayrımlarda daha hızlı ve tespit ve ayrıştırma avantajı sağlar.

Kompakt Raf Sistemleri Avantajı

* Ray sistemi sayesinde, iç hacimlerinden maksimum fayda sağlanabilen estetik yapıdadır.
* Birbirinden ayrılabilir ya da istenilen bölümde bitişik biçimde kullanılabilir.
* Etrafı saç kaplamadır. O yüzden, bulunduğu alandaki nem, rutubet ve küfe karşı arşiv korumasında son derece etkilidir.
* Dış dizaynı zevke göre değiştirilebilir.
* Ray sistemi entegredir. Ekstra bir malzeme veya işçilik istemez.

Benzer birçok avantajı ile işletmelerinizde pratik bir çözüm arıyorsanız celikrafci.com ‘un sunmuş olduğu bu raf sistemi ile hemen tanışın! Firmamızın sunduğu birçok farklı model sayesinde, çelik raf sistemleri arasından firmanız için en uygun çözümlere, senelerin tecrübesi ve kaliteli iş anlayışı ile bizlerle ulaşabilirsiniz.