Katlı Raf Sistemi

Mezanin Katlı Raf Sistemleri, depolama operasyonlarınız için kontrollü bir maliyet belirlemenizi sağlar. Bu sistemde maksimum yükseklikteki depolar platform ile birleştirilerek ilave kullanım alanı sağlanmaktadır.

Mezanin ile ek kat kullanılarak bina yüksekliğinin en iyi seviyede kullanılmasını sağlamaktadır. Asma Kat boyutları, konfigürasyonları, dikey boşluk en iyi şekilde ikinci veya üçüncü seviyeye eklenerek depoda daha kullanışlı alanlar oluşturun. Alanda, yükseklik ve yük gereksinimlerine uyacak şekilde özelleştirilir. Üretim, ofis, depo ya da montaj alanı, parça bölümleri, odalar, arşiv, kayıt depolama, iş platformları, dağıtım merkezleri ve daha farklı gereksinimlerde kullanılır. Profesyonelce tasarlanmış, alt raflar ikinci katmanı, üst platformları destekler.

Elle yükleme yapılabilen Mezanin Katlı sistemler, ürünlerin istenilen yere konulması ve istenildiği anda kolayca ulaşılması gibi avantajlara sahiptir. Ürünlerin gruplandırılması kolayca yapılabilmektedir, böylece sipariş hazırlamada ürün toplama ve ürün yerleştirmede kolaylık sağlanmaktadır.

Bütün parçaları demontedir, istediği zaman başka yerlere taşınabilir.